منو - دسته بندی محصولات
منو - دسته بندی محصولات

شرایط و قوانین

 

1.  ارسال هرگونه کالا از فروشگاه، منوط به تسویه حساب کامل فاکتور آن می باشد.

2. برای ارسال کالا الزاما نیاز به عضویت در سایت نیست ولی بایستی در پروسه ثبت کالا آدرس دقیق ارسال برای همکاران ما در قسمت پشتیبانی درج گردد. بدیهی است هر گونه اشکال در ارائه صحیح و دقیق آدرس به عهده مشتری می باشد.

3. بدلیل تقبل نکردن گارانتی آسیب دیدگی به کالا توسط شرکت پست (و شرکت های حمل و نقل خصوصی) ، محصولات شکستنی ترجیحا از طریق تیپاکس ارسال می گردد. (قبل از ارسال سفارشات به تیپاکس با مشتری هماهنگ می گردد)

4. هر روز محصولات غیر شکستنی بصورت صحیح و سالم به ماموران شرکت تیپاکس تحویل داده می شود. در صورت هر گونه مشکل و آسیب دیدگی محصول، بایستی برای بررسی و اخذ خسارت به شرکت تیپاکس مراجعه کرده و فروشگاه مسئولیتی به عهده نمیگیرد.

5. ظاهر محصولات صنایع دستی (محصولات سرمه دوزی شده) بدلیل دست بافت بودن متفاوت بوده و ممکن است با عکس سایت کمی فرق داشته باشند. البته هیچ تفاوتی در کیفیت آنها وجود ندارد. با توجه به این موضوع همکاران ما پس از ثبت سفارش با مشتریان تماس گرفته و از طریق اپلیکیشن هایی مانند واتس آپ تصویر محصولی که قرار است برای مشتری فرستاده شود را ارسال می کنند.

6. همکاران بخش پشتیبانی موظفند پس از ثبت سفارش جهت هماهنگی های لازم با مشتری از طریق شماره تلفن های درج شده در فرم ثبت سفارش، تماس گرفته و سفارش ایشان را ثبت نهایی کنند.

7. محصول ارسال شده بر اساس انتخاب مشتری می باشد، در صورت ارسال سفارش. اگر مشتری قصد تعویض آن را داشته باشد، بایستی ظرف مدت ۲۴ ساعت، با نظر مدیر فروش فروشگاه (و پرداخت هزینه ارسال و بسته بندی) صورت گیرد.

8. هزینه ارسال کالا (خرید کمتر از ۵ میلیون تومان) به عهده مشتری می باشد. این هزینه یا پس از ثبت کالا و یا در زمان ثبت نهایی توسط همکاران پشتیبانی فروشگاه به مشتری اطلاع داده می شود.

این محصول به دلیل اینکه کار دست می‌باشد، در حال حاضر موجود نمی‌باشد ولی این امکان وجود دارد که درخواست خود را از طریق واتساپ به ما اعلام نمایید تا در اسرع وقت کالای مشابه آن برای شما به صورت عکس ارسال شود
نام
شماره تماس