منو - دسته بندی محصولات
منو - دسته بندی محصولات

سیاست حفظ حریم خصوصی

  • فروشگاه خانه ترمه ایران تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که این فروشگاه از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 

  • شما با ثبت نام در سایت، مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬، نام شرکت ، آدرس ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید. در برخی موارد خاص اطلاعات شرکت شما نیز جهت صدور فاکتور های رسمی مورد نیاز است که در حین مراحل ثبت نام توسط شما در اختیار ما قرار خواهد گرفت .

  • شما پس از ورود به حساب کاربری ٬ به عنوان کاربر ما شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار فروشگاه آنلاین خانه ترمه ایران ، محفوظ خواهد بود.

  • فروشگاه اینترنتی خانه ترمه ایران ، اطلاعات شما را حذف نخواهد کرد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و به غیر از قوانین حفظ حریم به عملکرد شما وجود داشته باشد.

 

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 

  • شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب کاربری من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید.

  • حساب شما قابلیت حذف شدن از سیستم توسط خود شما را نداشته و این کار تنها توسط مدیر فروشگاه امکانپذیر است.

 

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 

  • فروشگاه اینترنتی خانه ترمه ایران دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیران سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.

  • امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.


    این رویه و قوانین خانه ترمه ایران تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر کالا های قابل ارائه این مجموعه و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، خانه ترمه ایران حق تغییرات آتی در قوانین را بـدون اعـلام قبلـی بر خود محفوظ می داند و بازدید كننده موظف به كسب آگاهی از این تغییرات به همین طریق و در همـین قـسمت از سایت می باشد. بدیهی است ادامه استفاده از خدمات سایت به هر نحو دلیل بر پـذیرفتن شـرایط جدیـد خواهد بود.

این محصول به دلیل اینکه کار دست می‌باشد، در حال حاضر موجود نمی‌باشد ولی این امکان وجود دارد که درخواست خود را از طریق واتساپ به ما اعلام نمایید تا در اسرع وقت کالای مشابه آن برای شما به صورت عکس ارسال شود
نام
شماره تماس